Małgosia to bardzo dobry coach , przewodnik!, Cenię ją za profesjonalizm w swojej dziedzinie, doświadczenie, pasję, ciepło, którym emanuje i bardzo pozytywną energię. Jeśli miałabym polecać coacha to byłaby to właśnie Małgosia!. Pomogła mi uporządkować chaos w głowie, dostrzec swoje mocne strony, Otworzyła nowy rozdział w moim życiu, znowu chce mi się żyć i oddychać pełną piersią. Teraz wiem czego chcę w życiu, pomogła mi wyznaczyć cele i je zrealizować. Uświadamia, że możesz wszystko, gdy tylko tego zapragniesz.Sesje coachingowe dają zupełnie nowe perspektywy. Polecam z pełnym przekonaniem

Patrycja

Specjalista ds. administracji

Z odrobiną niepewności i szczyptą strachu podjęłam decyzję o sesjach z Gosią. Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że takie spotkania przełożą się na ogromny życiowy przewrót:-) Spotkania coachingowe z Gosią sprawiły, że przewartościowałam swoje życiowe cele, pozbierałam myśli i zapomniałam o niepewności i strachu. Dzięki Gosi wiem, jak budować swoje cele, jak dbać o swoje potrzeby. Moja furtka do słonecznej i ciepłej łąki jest otwarta, powiem więcej…nie ma chmur, ani mgły, jest dom i życie, jestem ja – odnalazłam się na nowo:-) To taki tajemniczy kod, między mną a Gosią. Gosia to niesamowita profesjonalistka,która umiejętnie i sprytnie potrafiła wydobyć ze mnie moje zasoby. Cierpliwość, poczucie bezpieczeństwa, ciepło, pogoda ducha, motywowanie ale też wymaganie.. tego potrzebowałam i to od Gosi otrzymałam. Dziękuję ci Gosiu bardzo za wszystko.

Agnieszka

Nauczyciel

Sesje coachingowe z Gosią były bardzo efektywnie spędzonym czasem w miłej atmosferze. W pracy z coachem ważne jest, aby oprócz umiejętności słuchania oraz zadawania właściwych pytań prezentował on/ona postawę holistyczną. Gosia umiejętnie wykorzystuje swoje doświadczenie biznesowe oraz wykształcenie psychologiczne, aby dotrzeć do źródła problemu. Przez co tematy poruszane na sesji dotyczą fundamentalnych aspektów a nie skupiają się na powierzchownym rozwiązaniu, efektem czego jest wypracowanie trwalszych rozwiązań. Polecam z całego serca Gosię jako coacha.

Piotr

Inżynier

Gosia pomogła mi uporządkować myśli i postawiła mnie do pionu. Dzięki pracy z nią lepiej zrozumiałam swoje potrzeby i zdecydowałam o dalszym rozwoju. Teraz wiem, na co przeznaczę mój wolny czas na urlopie macierzyńskim. Dziękuję 🙂

Agata

Mama na macierzyńskim

Czas spędzony z Gosią był zawsze wykorzystany bardzo owocnie. Perfekcyjnie przygotowana, potrafiła tak umiejętnie pokierować rozmowę, że sama nie orientowałam się kiedy nadchodziły rozwiązania moich problemów. Zawsze uśmiechnięta i niesamowicie motywująca do działania. Dzięki niej robię teraz to co kocham i nie czekam aż nadejdzie odpowiedni moment na działanie. Cieszę się, że miałam okazję ją poznać, bo teraz wiem już gdzie się zwrócić w chwili zwątpienia zawodowego. Gosia raz-dwa postawi mnie na nogi. Jestem pewna! 🙂

Agata

Fotograf

Gosia to niekwestionowana profesjonalistka. Podjęłam współpracę z Gosią-coachem tak na próbę, z ciekawości, no i masz… jestem MAMĄ WRACAJĄCĄ DO GRY! Gosia wyłapywała i kierowała mnie na dokładnie te tematy, które wymagały pracy. Wyciągnęła mnie z chaosu myśli przeróżnych, pomogła ukształtować wizję tego co chcę tak naprawdę robić i dała motywację do działania. Gorąco polecam!

Agnieszka

Architekt

Dlaczego coaching? dlaczego Gosia? Byłam przekonana, że mam poukładane i zaplanowane życie- określone cele, wszystko 10 razy przemyślane i coaching nie jest mi do niczego potrzebny. Jednak ciągle stałam w miejscu i do tego celu się nie przybliżałam. Dobry plan to już coś, ale gdy za dobrym planem nic nie idzie to już gorzej, To właśnie dzięki sesjom z Gosią zdałam sobie sprawę z tego co mnie wewnętrznie blokuje przed prowadzeniem wymarzonego i zaplanowanego życia. Zawsze zadawała trafne pytania, uważnie wysłuchiwała i wspierała. To ona uwierzyła we mnie zanim ja to tak naprawdę zrobiłam! Pokonałam wewnętrzne słabości/blokady. Mogłam spokojnie, z pełną świadomością i wiarą w siebie ruszyć do przodu – i właśnie tego wsparcia było mi trzeba. Cieszę się, że nasze drogi się spotkały! Dziękuję Gosiu!

Ewa

Blogerka

Gosia to przede wszystkim ludzki coach czyli ciepła i miła osoba. Po prostu dobrze się z nią rozmawia, a przy tym ma niezbędną wiedzę i narzędzia, żeby zasłużyć na miano dobrego coach! Dzięki spotkaniom z Gosią zauważyłam dużo rzeczy, których wcześniej nie widziałam i staram się to wykorzystywać. Zawsze dobrze przygotowana do spotkania. Punktualna i słowna.

Alicja

Otwarta, optymistyczna, niezwykle motywująca i pobudzająca do działania. Sesje z Gosią są inspirujące, prowadzone w doskonałej atmosferze. Trafne pytania i dobrze dobrane ćwiczenia pozwoliły mi na uporządkowanie drogi do celu. Dzięki Gosiu!

19 kwiecień 2016 / Martyna -uczestniczka warsztatu w Czeladzi Na warsztatach każda mama znajdzie coś dla siebie! Warto znaleźć ten czas dla siebie, żeby przyjść na zajęcia. To zaledwie parę godzin, a wychodziłyśmy ubogacone o to, co każda z nas wyciągnęła z warsztatów, czego najbardziej potrzebowała.

Monika

Mama w drodze do celu

Coaching to droga to zmiany i lepszego zrozumienia samego siebie. W tę ciekawą podróż miałem przyjemność wybrać się z pomocą Gosi. Prowadzony przez nią proces coachingowy był dla mnie bardzo cennym doświadczeniem i pozwolił mi na osiągnięcie wyznaczonych celów. Gosia jest fachowcem i doskonale porusza po meandrach sztuki coachingowej. Stosowanie różnorodnych narzędzi oraz doskonałe przygotowanie do sesji są jej mocnymi stronami. Zdecydowanie polecam Gosię jako coacha.

Karol

Przesiebiorca

Otwarta na moją osobę, trzyma rękę na pulsie, asystuje w dążeniu do celu, motywuje, pobudza do działania, inspiruje. Pomogła mi uporządkować to, z czym trudno mi było się uporać samej. Doskonała intuicja i wczucie się w sytuację. W moim odczuciu coaching jest dla Gosi prawdziwą pasją.

Maryna

Psycholog

Gosia jest profesjonalistką w tym co robi i robi to z sercem, prócz wiedzy, z której potrafi korzystać, umie takze stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Polecam.

2 lipca 2014 / Katarzyna – w trakcie poszukiwań

Fantastyczne sesje z doskonałym coachem. Sesje bardzo przyjemne. Gosia stwarza doskonała atmosferę na zajęciach, która umożliwia dogłębną analizę samego siebie. Dzięki sesji wiem,że do wyznaczonego celu można dotrzeć niekoniecznie wielkimi krokami. Dziękuję Gosiu!

Dagmara

Coach

Gosia posiada umiejętność zadawania trafnych pytań oraz jest uważnym obserwatorem i słuchaczem, co przekłada się na słuszne spostrzeżenia. Podczas sesji została stworzona miła i bezpieczna atmosfera do pracy. Sesje z Gosią zainspirowały mnie do działania.

 

Żaneta

Asystentka